Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

I infiltruari

Klan Logo
<p style="font-weight: 400">Nga regjisori I Ezel, vjen nje tjeter serial dramatik qe te mberthen para ekranit. Dy vellezer Sarp dhe Umut (Mert), djemte e nje krimineli, duan te vene drejtesi ne dy anet e ligjit. Pa e ditur qe jane vellezer, do te luftojne secili ne kahe te kunderta, njeri ne polici, tjetri ne mafien e krimit.</p>
  • Drama ,
  • Action ,
  • Crime
I INFILTRUARI – EPISODI 114

I INFILTRUARI – EPISODI 114

Sarp ka zbuluar vendodhjen e Davutit i cili është duke torturuar dikë. Sarp nuk merr ndihmën e kërkuar nga njerëzit e Alianak, ndaj niset i vetëm për të shpëtuar vëllain e tij. Davut dhe Sarp fillojnë një dylufitim të përgjakshëm. Në fund të dy do të zgjasin armën përballë njëri-tjetrit. Çfarë do të ndodhë? Çoskun,...

I INFILTRUARI – EPISODI 113

I INFILTRUARI – EPISODI 113

Sarp, Mert, Eilem, Fusun dhe Barësh po hanë mëngjesin sëbashku duke shijuar momentet e fundit para dorëzimit të Mert në komisariat. Mert i kërkon Sarp ta ndihmojë për diçka të fundit. Cila do të jetë kërkesa e tij? Davut takohet në fshehtësi me Xhelalin. Ky i fundit është gati të hakmerret duke dashur të kthejë...

I INFILTRUARI – EPISODI 112

I INFILTRUARI – EPISODI 112

Xhelal arrestohet dhe të tërë vëzhgojnë këtë ngjarje nga larg. Çoskun dhe policë të ndryshëm fillojnë të tallen me Xhelal. Gjatë kohës së transferimit në qeli, falë njerëzve të tij, Xhelal arratiset. Kush do të sakrifikojë veten e tij për të? Sarp, Mert, mamaja e tyre dhe Eilem janë gati të fillojnë një jetë të...

I INFILTRUARI – EPISODI 111

I INFILTRUARI – EPISODI 111

Xhelal detyrohet të pranojë ofertën e Çoskun duke liruar kështu Mert. Xhelal i rrëfen Sarp se njerëzit e tij kanë vënë një pajisje gjurmuese te Mert, ndaj ai do të gjejë shumë shpejt djalin e tij. I penduar për veprimet e tij, Gokhan sjell materialet e fshehura te shefi i tij, përmes të cilave pastron...

I INFILTRUARI – EPISODI 110

I INFILTRUARI – EPISODI 110

Mert futet në fshetësi në shtëpinë e Xhelalit për të bashkuar Mustafain me mamanë e tij. Xhelali u del përpara duke i ndalur. Nga ana tjetër, Sarp takohet me Jeshim, por përmes kurthit të ngritur ai kapet nga Davuti. Të dy vëllezërit janë të kapur nga Xhelali. Ata fillojnë të flasin në mënyrë sarkastike dhe...

I INFILTRUARI – EPISODI 109

I INFILTRUARI – EPISODI 109

Pas momenteve të gëzueshme familjare, Fusun me zemër të thyer duhet të pranojë që djemtë e saj të vënë Xhelalin para drejtësisë. Gjatë kësaj kohe, Xhelal dhe njerëzit e tij bëhen gati të godasin me breshëri plumbash shtëpinë e tyre dhe të vrasin këdo ndodhet brenda. Ardhja e policisë, do të shkatërrojë planin e Xhelalit....

I INFILTRUARI – EPISODI 108

I INFILTRUARI – EPISODI 108

Xhelal vë rojen e tij më të mirë për të mbajtur nën kontroll gruan e tij. A do të mundet Jeshim të arratiset sëbashku me djalin e saj? Shefi Feridun mëson të vërtetën lidhur me identitetin e Sarp dhe veprimet e nxituara të Gokhan. Davut kthehet në kebabin e Xhelalit në gjendje të mjerueshme. Ai...

I INFILTRUARI – EPISODI 107

I INFILTRUARI – EPISODI 107

Sarp kërkon të tregojë pafajësinë e tij duke i dhënë Semës dy emra. A do të mundet ajo të zbulojë të vërtetën? Jeshim i tregon Mertit artikullin e Ejlemit. Xhelal ka lënë gazetën mbi tavolinë dhe studion fshehurazi lëvizjet e Mertit. Çfarë do të dëgjojë Jeshim në bisedën mes Mert dhe Xhelal? Mert flet me...

I INFILTRUARI – EPISODI 106

I INFILTRUARI – EPISODI 106

Kudret mëson nga Sarp se Mert është në të vërtet Umut. Ai vendos ti lirojë ata, me besimin e plotë që do të jenë ata që do të marrin hak ndaj Xhelalit. Davut sheh Sarp dhe fillon ta ndjekë, duke zbuluar kështu vendin ku ai dhe Çoskun fshihen. Mert merr përsipër të vrasë Sarp. Falë...

I INFILTRUARI – EPISODI 105

I INFILTRUARI – EPISODI 105

Kudret dhe Xhelal janë të tërbuar me njëri-tjetrin. Sema flet me shefin e saj lidhur me bisedat e gjata prej një viti mes Jusufit dhe Sarpit, duke e lënë të mendojë se Sarp ka qënë i infiltruar. Përgjatë funeralit të shef Jusufit, Sarp kapet nga Davuti. Ky i gjithi është plani i thurur nga Mert,...

I INFILTRUARI – EPISODI 104

I INFILTRUARI – EPISODI 104

Sarp fiton përleshjen e tij me Mert. Arma e Sarp është drejtuar kundër Mertit. I dëshpëruar, Mert lutet vetëm një përgjigje nga Çoskun. Para se dikush të flasë, Çoskun thotë që Mert, është në të vërtetë Umut duke i kujtuar atyre të shkuarën. Të dy vëllezërit tronditen. Është koha që tashmë ata të fusin Xhelalin...

I INFILTRUARI – EPISODI 103

I INFILTRUARI – EPISODI 103

Mert dhe Sarp shihen në sy. Tashmë ata kanë kuptuar gjithçka dhe përqafohen mes lotësh. Çoskun gjendet me ta. Ngjarjet kthehen një ditë më parë…  Falë ndihmës së Semës, Sarp mëson vendndodhjen e Çoskun. Gjatë kësa kohe, Mert ndjek gjurmët e lënë nga Çoskun për t’u takuar me të. Ndërsa Sarp nuk ja del të...

Plot

I infiltruari

Drama Action Crime

Nga regjisori I Ezel, vjen nje tjeter serial dramatik qe te mberthen para ekranit. Dy vellezer Sarp dhe Umut (Mert), djemte e nje krimineli, duan te vene drejtesi ne dy anet e ligjit. Pa e ditur qe jane vellezer, do te luftojne secili ne kahe te kunderta, njeri ne polici, tjetri ne mafien e krimit.

TV KLAN
Osmani
Sekrete Familjare
Çapkëni i pasur
Tokë e hidhur
Për familjen time
Një shans më shumë
Premtimi
Nina