Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Sheshi fundor i Bulevardit të Ri/ Firmoset granti prej 11 mln Eurosh me Katarin

11 milion Euro do të dhurohen nga qeveria e Katarit për realizimin e sheshit fundor te Bulevardi i Ri në Tiranë. Marrëveshja e grantit u firmos këtë të mërkurë nga Bashkia e Tiranës dhe Fondi për Zhvillim i Katarit. Kryebashkiaku Veliaj thotë se ky shesh që do t’i mbetet kryeqytetit për qindra vite shërben edhe […]