Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Shije Shtëpie
Klan Logo
E hënë - e premte 09:00

Nga e hëna në të shtunë, live, nga ora 09:05-11:00, me Katerina Trungun & Znj.Vjollca. Një emision edukues, informues, argëtues. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike, të Zj.Vjollca u tregon dhe mëson amvisave të çdo moshe si të gatuajnë receta të shijshme për të mbushur tavolinat e familjeve të tyre. Çdo ditë me Katerina Trungun informojmë publikun ndërmjet rubrikave dhe të ftuarve, me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes.

Nga: Zj.Vjollca & Katerina Trungu

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 90 min

Viti: 2021

Shije Shtëpie – Emisioni 24 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 24 Korrik 2024

Të ftuar: Ilir Alimehmeti: Epidemiolog, Doklea Hadërgjonaj: Psikologe, Artenisa Ozaj: Sipërmarrëse, Paulin Vilajeti: Pastor Recetat e ditës Sallatë me perime furre 1 patëllxhan 1 kungull 1 karrotë 1 qepë 1 tuf sallatë jeshile 1 kokë radikio 1 tufe çikore 1 tufe sallatë të kuqe Për marinimin: (salcen) 1 domate 1 qepë 1 kokë hudhër 4-5...

Shije Shtëpie – Emisioni 23 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 23 Korrik 2024

Të ftuar: Ardian Tafaj- Trajner personal, Endrit Mone- Fizioterapist Receta e ditës Byrek me spinaq Pse na dhemb qafa, shpina, mesi dhe çfarë mund të bëjmë Dhimbjet e mesit, qafës, shpinës… Kur duhet të shqetësohemi Ushtrime për qafën, shpinën dhe mesin në kushte shtëpie /tvklan.al

Shije Shtëpie – Emisioni 22Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 22Korrik 2024

Të ftuar: Chrysanthi Kalogeri – Astrologe, Xhilda Toska: Producente Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja Recetat e ditës Patëllxhanë të mbushur me proshutë dhe djathë 2 patëllxhanë të mëdhenj Kripë + piper të zi Vaj ulliri + 1 thelpi hudhër 100 gr proshutë që preferoni 150 gr djathë kaçkavall që shkrin 2 lugë gjelle parmixhano i...

Shije Shtëpie – Emisioni 19 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 19 Korrik 2024

Të ftuar: Lira Gjika – pediatre Teuta Maçi – farmaciste Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të...

Shije Shtëpie – Emisioni 18 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 18 Korrik 2024

Të ftuar: Arnita Beqiraj – regjisore Nora Malaj – pedagoge Suela Kocibellinj – aktiviste Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika...

Shije Shtëpie – Emisioni 17 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 17 Korrik 2024

Të ftuar: Ana Gjymshana – arkitekte Albi Sulo – tenist Elvira Preçe – floriste Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika...

Shije Shtëpie – Emisioni 16 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 16 Korrik 2024

Të ftuar: Julian Lala Alberta Zani – eksperte turizmi Albiona Muçoimaj – blogere udhëtimesh Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika...

Shije Shtëpie – Emisioni 15 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 15 Korrik 2024

Të ftuar: Chrysanthi Kalogeri – astrologe Berolda Kaliqi Gazetare: Agida Koçi, Ermelinda Ndoja #ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë...

Shije Shtëpie – Emisioni 12 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 12 Korrik 2024

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt...

Shije Shtëpie – Emisioni 11 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 11 Korrik 2024

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt...

Shije Shtëpie – Emisioni 10 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 10 Korrik 2024

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt...

Shije Shtëpie – Emisioni 9 Korrik 2024

Shije Shtëpie – Emisioni 9 Korrik 2024

#ShijeShtëpie në #TvKlan. Emision edukues, informues & argëtues me znj. Vjollca dhe Katerina Trungu. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike te znj. Vjollca duke edukuar amvisat si të ushqehemi shëndetshëm. Rubrika të ndryshme me të ftuar specialë me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt...

  • Shije Shtëpie
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Shije Shtëpie

Nga e hëna në të shtunë, live, nga ora 09:05-11:00, me Katerina Trungun & Znj.Vjollca. Një emision edukues, informues, argëtues. Çdo ditë me recetat e thjeshta dhe mbi të gjitha ekonomike, të Zj.Vjollca u tregon dhe mëson amvisave të çdo moshe si të gatuajnë receta të shijshme për të mbushur tavolinat e familjeve të tyre. Çdo ditë me Katerina Trungun informojmë publikun ndërmjet rubrikave dhe të ftuarve, me këshilla të thjeshta praktike, të kuptueshme nga të gjithë, për çdo aspekt të të përditshmes.

Nga: Zj.Vjollca & Katerina Trungu

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 90 min

Viti: 2021

TV KLAN
E hënë - e premte 09:00