Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Jo vetëm modë
Klan Logo
E shtunë 13:20

Një program lifestyle & entertainment nga Orinda Huta. Mënyra e të jetuarit në të gjithë spektrin dhe promovimi i çdo elementi të bukur që plotëson përditshmërinë. Mode, art, kulturë, showbiz, traditë, arkitekture, shtëpi, etj. Këshillat për një mënyrë jetesë të bukur janë gjithnjë të domosdoshme…

Nga: Orinda Huta

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2013

Kontakt: 0693144440

Jo Vetëm Modë – Kuzhinë, argëtim dhe familje (20 Korrik 2024)

Jo Vetëm Modë – Kuzhinë, argëtim dhe familje (20 Korrik 2024)

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Shije dhe argëtim në klasën e gatimit Të ftuar: Ornela Çuçi, Dervis Kanina, Krisa Çaushi, Ergys Zhabjaku Sara Mehmeti, nënë për herë të parë E ftuar: Sara Mehmeti

Jo Vetëm Modë – Aqua park dhe pushime e shpenzime

Jo Vetëm Modë – Aqua park dhe pushime e shpenzime

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Të ftuar: Klotilda Harka (Gazetare), Delinda Muçollari (Gazetare), Egzona Ademi (Këngëtare) Klea Llagonia (Miss Shqipëria 2024) Të intervistuar: Sara Dema (Aqua Park-City Park) ,Bora Cane (Menaxhere e marketingu Aqua Park-City Park), Kleantino Goga (President I Shoqatës së Bartenderve tëShqipërisë AGB), Xhensil Ceka (Shef Kuzhine, Aqua Park-City Park) Pushime, shpenzime. Sa buxhet marrin...

Jo Vetëm Modë – Emisioni 6 Korrik 2024

Jo Vetëm Modë – Emisioni 6 Korrik 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan

Jo Vetëm Modë – Emisioni 29 Qershor 2024

Jo Vetëm Modë – Emisioni 29 Qershor 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Nga ish-Hotel Dajti në Bankën e Shqipërisë Aqua Park Tirana, pishinat më të frekuentuara të kësaj vere Ditëlindja e Mbretit, një festë e miqve nga Britania e Shqipëria Fëmijët 7-15 vjeç rrëmbejnë paletat e arta

Jo Vetëm Modë – Emisioni 22 Qershor 2024

Jo Vetëm Modë – Emisioni 22 Qershor 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan

JVM – Modë, TEA, koncert dhe Europian 2024 – 15 Qershor 2024

JVM – Modë, TEA, koncert dhe Europian 2024 – 15 Qershor 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Për Erinën, bën bashkë Anila Konomi dhe Anduela Llabani TEA 2.0 sjell Shqipërinë në dorën tuaj “Motiv”, Alban Skënderaj, festa e dy dekadave Kampionati Europian 2024 në Tv Klan plot surpriza në 31 netë

JVM – Perla e jugut Green Coast, 8 vjet Padam, festivali i fëmijëve – 8 Qershor 2024

JVM – Perla e jugut Green Coast, 8 vjet Padam, festivali i fëmijëve – 8 Qershor 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Cezari “pushton” Green Coast me bukurine e Universit shqiptar Surprizat e festivalit të Shkodrës! Përkushtim i jashtzakonshëm Festë në presidencë për 1 qershor 8 vjet Padam! Surpriza e personazhe të njohur

JVM – Emisioni 1 Qershor 2024

JVM – Emisioni 1 Qershor 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan

JVM – Jo vetem modë, agroturizëm, kampion, ambasadorja francese, teatër – 25 Maj 2024

JVM – Jo vetem modë, agroturizëm, kampion, ambasadorja francese, teatër – 25 Maj 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Ambasadorja e Francës, Suard. Fjalët shqip dhe koha e lirë në Shqipëri Andi Begolli sjell presidentin e SHBA në teatër Agroturizmi “e mesmja e artë” mes qytetit dhe fshatit Festival! Shqipëria në akuarel, Helidon Haliti “Ishim më mirë kur ishim më keq” – Ago Nezha Xhesi Loci, financier e një kampion bodybuilding

JVM – Të ftuar VIP në Poçi outlet, Xhubleta në Romë e tradita në petale – 18 Maj 2024

JVM – Të ftuar VIP në Poçi outlet, Xhubleta në Romë e tradita në petale – 18 Maj 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Vëllezërit Poçi sjellin “Di Fratelli” marka shqiptare e këpucëve të luksit Etnografia shqiptare rrëmben vëmendjen e medias Italiane Tradita shqiptare përmes luleve

JVM – Ku u çel sezoni turistik? Festa e ditëlindjes së Kejsi Tolës – 11 Maj 2024

JVM – Ku u çel sezoni turistik? Festa e ditëlindjes së Kejsi Tolës – 11 Maj 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan “Kush vjen-vjen” në Gramsh Kejsi Tola, më në fund një festë ditëlindje dhe një këngë e re Enkel Demi & WSF, këndojmë pastër gjuhën shqipe! “Tirana Throwdawn 2024” vjen për herë të dytë. Kush fitoi çmimet e para? Miss Universe në Shqipëri, tradita shqiptare në Romë… Misioni i futbollit përtej fushës së...

JVM në dasmën e Iva Tiço-s, udhëtim me tren, ekspozitë dhe teatër – 4 Maj 2024

JVM në dasmën e Iva Tiço-s, udhëtim me tren, ekspozitë dhe teatër – 4 Maj 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Dasma e Iva Tiços! Zgjedhja e fustaneve, betimet në kishë e darka me pak të ftuar Nga fustani i frymëzuar prej gjyshes te përzgjedhja e datës, detajet nga dasma e Iva Tiços Më 27 prill, gazetarja Iva Tiço u kurorëzua në martesë me partnerin e saj, Soren. Dita e tyre e lumtur...

  • Jo vetëm modë
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Jo vetëm modë

Një program lifestyle & entertainment nga Orinda Huta. Mënyra e të jetuarit në të gjithë spektrin dhe promovimi i çdo elementi të bukur që plotëson përditshmërinë. Mode, art, kulturë, showbiz, traditë, arkitekture, shtëpi, etj. Këshillat për një mënyrë jetesë të bukur janë gjithnjë të domosdoshme…

Nga: Orinda Huta

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2013

Kontakt: 0693144440

TV KLAN
E shtunë 13:20