Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Moti

Moti sot dhe nesër në TV Klan (24 Korrik 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (24 Korrik 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

5 orë
Parashikimi i motit, 24 Korrik 2024

Parashikimi i motit, 24 Korrik 2024

Sipas MeteoAlb, pjesa e parë e ditës do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve dhe kalimeve të lehta të vranësirave, ku kthjellimet më të dukshme do të jenë në Ultësirën Perëndimore. Por parashikohet që pas mesdite vranësirat të shtohen në të gjithë vendin tonë. Gjithashtu rritet dhe lagështira në ajër duke krijuar mundësi për reshje...

Korrik 24, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (23 Korrik 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (23 Korrik 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Korrik 23, 2024
Parashikimi i motit, 23 Korrik 2024

Parashikimi i motit, 23 Korrik 2024

Sipas MeteoAlb, do të mbetet vendi ynë nën ndikimin e motit të kthjellët deri pas mesdite kur priten kalime vranësirash nëpër të gjithë territorin ku më të theksuara vranësirat do të jenë në zonat malore duke krijuar mundësi për reshje të pakta dhe të izoluara shiu. Parashikohet që mbrëmja dhe nata; të vijojë nën dominimin...

Korrik 23, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (22 Korrik 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (22 Korrik 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Korrik 22, 2024
Parashikimi i motit 22 Korrik 2024

Parashikimi i motit 22 Korrik 2024

Sipas MeteoAlb, vendi ynë gjatë kësaj të hëne do të ketë tërheqje të lehtë të valës së të nxehtit. Termometri gjatë mesditës në qytetet si Elbasani, Berati dhe Gjirokastra  nuk do të shënojë më shumë se 39 gradë Celsius. Përsa i përket pjesë tjetër të territorit të Shqipërisë, në qytete si Tirana dhe Shkodra temperaturat...

Korrik 22, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (21 Korrik 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (21 Korrik 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Korrik 21, 2024
Parashikimi i motit, 21 Korrik 2024

Parashikimi i motit, 21 Korrik 2024

Sipas MeteoAlb, gjatë orëve të paradites vendi ynë do të mbizotërohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të pakta në bregdet dhe zonat e ulëta, ndërsa me kthjellime dhe vranësira disi më të shpeshta do të paraqiten zonat malore përgjatë shtrirjes Lindore duke rrezikuar momente me pika shiu në juglindje të territorit. Pjesa e dytë...

Korrik 21, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (20 Korrik 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (20 Korrik 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Korrik 20, 2024
Vala e të nxehtit drejt largimit

Vala e të nxehtit drejt largimit

Vala e të nxehtit afrikan që solli në Shqipëri temperatura deri në 43 gradë C, tashmë është drejt largimit. Temperaturat kanë nisur të bien dhe nuk pritet të kalojnë mbi 40 gradë.  “Sa i përket të dielës kemi një tjeter rënie duke bërë që maksimumet të jenë jo më shumë se vlera 39 gradë C....

Korrik 20, 2024