Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Në kurthin e Piter Pan
Klan Logo
E hënë 20:15, e premte 21:00

Talent Show me fëmijët “më të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar specialë VIP. Me Alketa Vejsiun, nën regjinë e Vera Grabockës. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në televizionet shqiptare! Një gjë është e sigurt: Ata nuk janë të turpshëm!

Nga: EndemolShine

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 90 min

Viti: 2018

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 7)

#NëKurthinePiterPan | Talent-show me fëmijët “me të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar speciale VIP. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në TV shqiptare! Një gjë është e sigurtë: Ata nuk janë të turpshëm! Një format nga #VeraGrabocka...

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 7 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 7 Qershor 2024 (Sezoni 7)

#NëKurthinePiterPan | Talent-show me fëmijët “me të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar speciale VIP. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në TV shqiptare! Një gjë është e sigurtë: Ata nuk janë të turpshëm! Një format nga #VeraGrabocka...

Fifi flet për dasmën

Fifi flet për dasmën

Edhe pse janë bekuar me një djalë dhe kanë disa vite bashkë, Fifi dhe Adis Patushi ende nuk janë kurorëzuar. E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan”, Fifi foli për planet për martesë. Mabel: Po ti je martuar me Adisin, se tani ju gjithë VIP-at bëheni mama dhe pastaj martoheni? Fifi: Unë e bëra...

Fifi flet për raportin e të birit me të vëllanë, Troin

Fifi flet për raportin e të birit me të vëllanë, Troin

Fifi dhe Adis Patushi prej disa vitesh jetojnë një histori të bukur dashurie që u bekua me një djalë, Theo Mal, vitin që lamë pas. Sakaq, Adisi ka dhe një djalë nga marrëdhënia e tij me Adrola Dushin, Troin. Por, çfarë raporti ka Troi me Theo Mal? Kësaj pyetjeje Fifi i është përgjigjur sonte “Në...

Apeli i rëndësishëm i Fifit për adoleshentët: Nuk është turp të shkosh te psikologu

Apeli i rëndësishëm i Fifit për adoleshentët: Nuk është turp të shkosh te psikologu

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Fifi, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të vegjël. Por, mes të tjerash bëri edhe një apel shumë të rëndësishëm për të gjithë adoleshentët. Alketa: Pse do ta rekomandoje psikologun tek adoleshentët, tek fëmijët e mbyllur? Duke qenë se...

Fifi zbulon kuptimin e emrit të djalit të saj

Fifi zbulon kuptimin e emrit të djalit të saj

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Fifi, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të vegjël. Flavio: O Fifi, pse ia ke vendosur emrin djalit kaq të gjatë? Fifi: Emrin ia vura unë. Çfarë nuk kam bërë derisa e gjeta. Si fillim, doja t’ia vendosja Gegë....

Zhani Ciko rrëfen historinë e njohjes së prindërve të tij: Nëna spikere, babai shef

Zhani Ciko rrëfen historinë e njohjes së prindërve të tij: Nëna spikere, babai shef

I ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, Zhani Ciko mes të tjerash ka rrëfyer edhe historinë e njohjes së prindërve të tij. Alketa: Zhani, babai juaj muzikant, nëna mësuese. Si u njohën ata? Zhani: Nëna ishte spikere në radio, babai shefi. U njohën, u lidhën dhe erdhëm në jetë./tvklan.al

Zhani Ciko rrëfen lidhjen e tij me muzikën: U linda në familje artistësh

Zhani Ciko rrëfen lidhjen e tij me muzikën: U linda në familje artistësh

Mbrëmjen e sotme “Në Kurthin e Piter Pan” ishte i ftuar një personalitet i artit shqiptar, një nga drejtuesit ekselentë të orkestrave shqiptare, maestro Zhani Ciko. Ai u vendos për herë të parë para 10 gazetarëve të vegjël në një rrëfim interesant. Një rrëfim personal, që nis me fëmijërinë e tij në një familje muzikantësh...

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 2 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 2 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Raida Petrela “Çfarë janë viruset? Mjekja Raida Petrela u përgjigjet fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan” Raida Petrela është mjeke pediatre infeksioniste me një karrierë 40-vjeçare. Pedagoge në Fakultetin e Mjekësisë dhe një prej emrave që i ka dedikuar jetën shëndetit të fëmijëve në Spitalin Universitar “Nënë Tereza”. Ajo ishte e ftuar sonte “Në Kurthin...

Efi Dhedhes rrëfen për punën e parë që ka bërë: Me atë rrogë…

Efi Dhedhes rrëfen për punën e parë që ka bërë: Me atë rrogë…

Efi Dhedhes u bë e famshme nga “dating” dhe “reality” shows. Më pas ajo zbuloi se është tatuatore, madje tani ka dhe një studio. E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan”, Efi rrëfeu më shumë nga koha para famës. Elia: A e mban mend cila ka qenë puna jote e parë? Efi: Puna ime...

As ekrani, as tatuazhet. Efi Dhedhes zbulon ëndrrën e saj më të madhe

As ekrani, as tatuazhet. Efi Dhedhes zbulon ëndrrën e saj më të madhe

Ëndrra e Efi Dhedhes nuk ka të bëjë as me ekranin, as me tatuazhet. Pas shumë vitesh ajo dëshiron të jetë psikologe. E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan” Efi rrëfeu se është shumë empatike kur të jetë në të dyzetat dëshiron të studiojë psikologji. “Ëndrra ime më e madhe është që 40 vjeç...

Efi Dhedhes flet për martesën dhe fëmijët

Efi Dhedhes flet për martesën dhe fëmijët

Pak kohë më parë Efi Dhedhes zbuloi se ishte beqare. Ajo i dha fund një lidhjeje, për të cilën kishte folur edhe publikisht ndonëse nuk ia kishte zbuluar identitetin partnerit. Por, edhe pse në jetën e saj nuk është askush për momentin, Efi i ka të qarta planet për familjen e saj. Asja: Kur të...

  • Në kurthin e Piter Pan
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Në kurthin e Piter Pan

Talent Show me fëmijët “më të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar specialë VIP. Me Alketa Vejsiun, nën regjinë e Vera Grabockës. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në televizionet shqiptare! Një gjë është e sigurt: Ata nuk janë të turpshëm!

Nga: EndemolShine

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 90 min

Viti: 2018

TV KLAN
E hënë 20:15, e premte 21:00