Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Opinion
Klan Logo
E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikës shqiptare që prej 31 Gushtit 1997. Komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Nga: Blendi Fevziu

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: E hënë-E mërkurë 90 min; Të enjten 120 min

Viti: 1997

Kontakt: [email protected]

Opinion – Gjithçka për Shqipërinë në Euro 2024!

Opinion – Gjithçka për Shqipërinë në Euro 2024!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Suela Demiri, Balina Bodinaku, Lenida Halilaj, Fioralba Dizdari, Roberta Zaninoni, Faruk Sejdini, Ervin Salianji, Taulant Balla, Fabrizio Bucci, Alvaro Renedo ZalbaNë lidhje Skype: Albana Murra, Mariela Berliku Emisioni i fundit i vitit të 27-të të “Opinion” i cili do t’i lërë vendin transmetimit të...

Opinion – Pas ndërtimit, “Salillari” teston urën e madhe të Kukësit!

Opinion – Pas ndërtimit, “Salillari” teston urën e madhe të Kukësit!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Historitë e të enjtes/3 muaj më parë në një reportazh për urën e Kukësit të vendosur mbi lumin Drin, projektuesit e saj, kompanitë Salillari dhe Kastrati i premtuan gazetarit Blendi Fevziu se do të ishte personi i parë që do të kalonte mbi të me automjetin...

Opinion – Historia e rrallë e dëshmitarit fallco!

Opinion – Historia e rrallë e dëshmitarit fallco!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Përvjetori i 25-të i çlirimit të Kosovës, 12 qershorit 1999 kur trupat e NATO-s hynë në Kosovë pas marrëveshjes së Kumanovës në të cilën trupat serbe u larguan nga i gjithë territori i Kosovës duke i hapur rrugë hyrjes së trupave të KFOR-it dhe njëkohësisht është...

31 Minuta – Vota e diasporës!

31 Minuta – Vota e diasporës!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan 31 minuta/ Çfarë po ndodh me votën e diasporës, një votim i kahershëm i politikës shqiptare që pjesën më të madhe të kohës nuk po plotësohet? Pse është kaq e vështirë? Cili është vendimi për votën e diasporës?

31 Minuta – SPAK përballë krimit dhe presionit!

31 Minuta – SPAK përballë krimit dhe presionit!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan 31 Minuta/ Një analizë për SPAK-un përballë krimit dhe presionit që shqyrton punën e Prokurorisë së Posaçme.

Opinion – Gjykata vendos, vulën e ka Berisha!

Opinion – Gjykata vendos, vulën e ka Berisha!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Oerd Bylykbashi, Preç Zogaj, Marsela Karapanço, Glidona Daci, Andi Tela Duket se të paktën ka marrë fund odisea e çështjes së vulës në Partinë Demokratike. Sot Gjykata e Apelit vendosi të kthejë mbrapsht vendimin duke lënë në fuqi vendimin e parë. Vula e Partisë...

Opinion – Baladë dritash nga Zef Zorba!

Opinion – Baladë dritash nga Zef Zorba!

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan “Baladë dritash” quhet libri monografik për krijimtarinë dhe jetën e Zef Zorbës. Një krijues që në vitet e komunizmit ishte i mbetur në heshtje, i izoluar, nuk pati jehonë, ndërkohë ishte shkolluar në Itali, mbeti në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore, ka punuar në bankën e Napolit, ishte...

Opinion – Këtë verë në Marina Bay!

Opinion – Këtë verë në Marina Bay!

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan Marina Bay/ Disa ndërtues nga Vlora ndërtuan një seri apartamentesh për t’i shitur në një nga gjiret më të bukura të Vlorës por apartamentet nuk u shitën. Ndërtuesit ngelën në një borxh të madh financiar dhe vendosën ta kthejnë në një hotel. Nga ky mosfunksionim patën fatin të ndërtojnë...

Opinion – Zgjedhjet europiane “shkundin” Europën!

Opinion – Zgjedhjet europiane “shkundin” Europën!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Eda Gemi, Alba Bajraktari , Alba Kepi, Fitim Zekthi, Gert Bogdani Zgjedhjet europiane kanë shkundur Europën politike, ka pasur surpriza. Dy prej liderëve tradicionalisht kryesorë të kontinentit europian kanë qenë humbës të mëdhenj të këtyre zgjedhjeve, presidenti francez Macron dhe kancelari gjerman Scholz. Ky...

Opinion – Rrugëtimi Offroad Elbasan-Funar!

Opinion – Rrugëtimi Offroad Elbasan-Funar!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Një aktivitet i quajtur Offroad Elbasan, i organizuar nga Ervin Skënderi, një ekskursion me makina ‘offroad’ në Funarë të Elbasanit. Makina të ajashtëzakonshme, të modifikuara në Shqipëri nga persona të apasionuar pas tyre që shpenzojnë një pjesë të madhe të kohës për të zbuluar vendet më...

Opinion –  Pushime në Green Coast!

Opinion – Pushime në Green Coast!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Green Coast Resort/ Për arsye të rritjes së turizmit, këtë vit Shqipëria mendohet të shkojë mbi 12 milionë turistë. Ajo që bie në sy është që ende sot Shqipëria është një prej vendeve me rritje të lartë turistike, por që ofron struktura vetëm për turizmin e...

Opinion – Çfarë po kërkon opozita me protestë?

Opinion – Çfarë po kërkon opozita me protestë?

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Merin Maçi, Iris Luarasi, Baton Haxhiu, Belind Këlliçi, Armand Shkullaku, Agron Shehaj, Blendi Klosi Këtë të enjte opozita zhvilloi një protestë para Kuvendit të Shqipërisë. Përplasjet në Kuvend, protesta e vazhdueshme para Bashkisë së Tiranës tregojnë që situata politike në vend është e tensionuar....

  • Opinion
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Opinion

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikës shqiptare që prej 31 Gushtit 1997. Komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Nga: Blendi Fevziu

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: E hënë-E mërkurë 90 min; Të enjten 120 min

Viti: 1997

Kontakt: [email protected]

TV KLAN
E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00