Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Showbiz

Fansat kritikojnë çmimet e biletave të turneut të Sabrina Carpenter

Fansat kritikojnë çmimet e biletave të turneut të Sabrina Carpenter

Pasi u kritikua për datat e koncertit në kuadër të turneut më të fundit fansat këtë herë kthejnë vëmendjen tek çmimet e kripura të biletave të koncerteve të Sabrina Carpenter. 25-vjeçarja ka fituar  shumë fansa pas publikimit të këngëve të saj hit “Expresso” dhe “Please Please Please”. Megjithatë, disa prej tyre  thonë se  ajo është ende...

7 orë
Celine Dion rikthehet në Paris

Celine Dion rikthehet në Paris

Artistja e njohur Celine Dion sipas mediave franceze do të këndojë gjatë Lojërave Olimpike që do të mbahen në Paris të Francës. Kjo do të shënonte daljen e parë të ikonës së muzikës pop që pas anulimit të turneut të saj pas diagnostikimit me Sindromën e Personit të Ngurtë, dy vite më parë. Vetë Dion...

8 orë
Këngëtarja Giusy Ferreri mesazh për fansat para koncertit në Tiranë

Këngëtarja Giusy Ferreri mesazh për fansat para koncertit në Tiranë

Gjashtë ditë nga koncerti që do të mbahet në Tiranë, këngëtarja e njohur italiane Giusy Ferreri, ka përcjellë një mesazh për fansat e saj. Teksa nuk fsheh lumturinë e rikthimit në Tiranë, përmes një videoje të publikuar në rrjete sociale, Ferreri i ka ftuar të gjithë fansat që t’i bashkohen në koncertin që do të...

Korrik 24, 2024
Beyonce mbështet Kamala Harris

Beyonce mbështet Kamala Harris

Kënga “Freedom” e yllit të muzikës botërore Beyonce mund të shoqërojë fushatën elektorale të Kamala Harris, e cila është përflitet si kandidatja e mundshme e demokratëve për garën presidenciale. Harris e përdori këtë këngë “Freedom” në selinë e saj të fushatë dhe se mësohet se stafi i Beyonce i kishte dhënë leje shtabit elektoral të...

Korrik 23, 2024
Katy Perry poza të nxehta me një model në videklip

Katy Perry poza të nxehta me një model në videklip

Katy Perry nuk ka reshtur së qenë kryefjala e mediave të huaja  muajt e fundit, si për  daljet e saj publike me veshje provokuese, ashtu edhe për përmbajtjen e videove që poston. “Daily Mail” ka publikuar një video nga xhirimet e videoklipit të ri që artisja e re  po përgatit ku ylli i popit  shihet...

Korrik 23, 2024
10 vite martesë, Nicole Kidman nuk e harroi kurrë Tom Cruise?

10 vite martesë, Nicole Kidman nuk e harroi kurrë Tom Cruise?

Si rrallëherë, Nicole Kidman ka folur për marrëdhënien e saj me Tom Cruise. Kidman dhe Cruise ishin të martuar për më shumë se një dekadë, nga viti 1990 deri në vitin 2001. Ata kanë dy fëmijë së bashku, Isabella, 31 dhe Connor, 29 vjeç. Pavarësisht marrëdhënies së tyre në atë kohë, aktorja e “The Family...

Korrik 23, 2024
Messi e Suarez shijojnë fundjavën në Miami, por vëmendjen e mori Antonela!

Messi e Suarez shijojnë fundjavën në Miami, por vëmendjen e mori Antonela!

Ylli i futbollit Lionel Messi dhe gruaja e tij Antonela Roccuzzo shijuan fundjavën në Miami bashkë me familjen e Luis Suarez. Edhe pse Messi ka pësuar një dëmtim gjatë Kupës së Amerikës, kjo gjë nuk e ka ndaluar kapitenin e Argjentinës të argëtohet me familjen dhe shokun e tij të ngushtë. Ishte Antonela e cila...

Korrik 23, 2024
S’do e kishim gjetur kurrë! Blake dhe Ryan zbulojnë emrin e bebushes së 4-ërt

S’do e kishim gjetur kurrë! Blake dhe Ryan zbulojnë emrin e bebushes së 4-ërt

Ryan Reynold dhe Blake Lively kanë ndarë me publikun emrin e vajzës së tyre më të vogël, e cila erdhi në jetë vitin e kaluar. Ajo quhet Olin! Përmes një interviste gjatë premierës së “Deadpool & Wolverine” në New York, Ryan radhiti emrat e fëmijëve të tij: James (9 vjeç), Inez (7 vjeç), Betty (4...

Korrik 23, 2024
Bella Hadid, betejë ligjore me Adidas

Bella Hadid, betejë ligjore me Adidas

Ky spot ku Bella Hadid shfaqet me atletet Adidas të modelit SL72 ka krijuar mosmarrëveshje të thella mes saj dhe një prej markave më të famshme gjermane në botë për prodhimin e veshjeve sportive. Modelja e famshme ka mbledhur grupin e saj të avokatëve për të hapur një proces gjyqësor ndaj kompanisë Adidas që vendosi...

Korrik 22, 2024
Çifti fitues i “Love Island” bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vogëlushes

Çifti fitues i “Love Island” bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vogëlushes

Çifti fitues i edicionit të pare të “Love Island” në Tv Klan, Ueda dhe Arlindi, janë bërë prindër për herë të parë. Në jetë ka ardhur vogëlushja e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Amea. Në një postim në rrjetin social, Ueda dhe Arlindi kanë zbuluar emrin e vajzës së tyre, krahas të...

Korrik 22, 2024