Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Video

Biden preket nga Covid-19, pezullon fushatën presidenciale

Biden preket nga Covid-19, pezullon fushatën presidenciale

Teksa republikanët përparojnë gjithnjë e më të bashkuar rreth Donald Trumpit drejt Shtëpisë së Bardhë, demokratëve u shtohen të tjera pikëpyetje për kandidaturën e Joe Bidenit. Shefi i Shtëpisë së Bardhë pezulloi përkohësisht fushatën elektorale për presidencialet e 5 Nëntorit, pasi rezultoi i infektuar me COVID-19 në testin e kryer. Shtëpia e Bardhë njoftoi se...

Korrik 18, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 13, 2024
Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 23:40

Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 23:40

#lajme, #edicioniinformativ ora 23:40 data 9 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti Headlines 9 Prill 2024 Presidenti firmos amnistinë penale. 700 të burgosur pritet të lënë qelinë pas 2 javësh Presidenti Bajram Begaj firmosi sot ligjin për amnistinë penale, i cili hyn në fuqi 2 javë pas publikimit në Fletoren Zyrtare. Nga amnistia 700...

Prill 10, 2024
Opinion – Shqiptarë në botë!

Opinion – Shqiptarë në botë!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Kreshnik Frakulla, Marjan Ndoj, Adile Hoxha, Silvana Ndoj, Marsida Bialczak, Iris Hoxha, Armand Kurti, Erzen Marku Emisioni i sotëm është seria e 11-të e “Shqiptarë në Botë”. Histori, fate, rrëfime të rralla të shumë shqiptarëve që kanë lëvizur në botë shumë herë. Janë të...

Prill 10, 2024
Klan News – Edicioni i lajmeve, ora 22:00

Klan News – Edicioni i lajmeve, ora 22:00

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan Spiker: Oljana Maloku

Prill 9, 2024
Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Intervistë me: Roberta Zaninoni Kur largimi i shqiptarëve drejt Perëndimit jo pak herë ka hapur debate në vend, ka të huaj gjithmonë e më shumë që po zgjedhin Shqipërinë për të jetuar. E tillë është Roberta Zaninoni, e cila prej vitesh po jeton në Shqipëri dhe siç e quan veten ajo tashmë, është një durrsake...

Prill 9, 2024
Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 19:30

Lajme Tv Klan 9 Prill 2024, ora 19:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 9 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 9 Prill 2024 Presidenti firmos amnistinë penale. 700 të burgosur pritet të lënë qelinë pas 2 javësh Presidenti Bajram Begaj firmosi sot ligjin për amnistinë penale, i cili hyn në fuqi 2 javë pas publikimit në Fletoren Zyrtare. Nga amnistia 700...

Prill 9, 2024
Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Të ftuar: Anila Çobani, Bujar Zhuri, Silvana Bushati, Valentina Telhaj, Arnold Balla, Artan Balla, Kastriot Capa, Sonila Shehu, Moana Gorezi, Orkida Jahja, Bergi Avdulaj Divorci në gjumë, a do ta praktikonit për një jetë të lumtur bashkëshortore? Pro dhe kundër Vëllezërit shqiptarë akrobatë hyjnë në Rekordet Guinnness: Synimi i radhës… Hynë në Guinness, dy vëllezërit...

Prill 9, 2024
Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Me apo pa helikopter, Meta sërish në paralele, mesazh bashkisë Ilir Meta është kthyer sërish në paralelen e tij të preferuar për të treguar, se ngjitet atje edhe pa nevojën e një helikopteri. Ai falenderoi bashkinë që e ndjek në këtë sport...

Prill 9, 2024
Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 19:00

Lajme Klan Plus 9 Prill 2024, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 9 Prill 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Prill 9, 2024