Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Stop
Klan Logo
E hënë – e premte 20:05

Një emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Çdo mbrëmje me fenomenet negative të këtij vendi, pa lënë mënjanë problemet dhe shqetësimet e qytetarëve. Emisioni ka si strukturë të tij probleme të ndryshme të qytetarëve, të cilët kërkojnë zgjidhje për problemet e tyre, si dhe tema sociale nga realiteti shqiptar. Në emision vend të veçantë zënë dhe kamerat e fshehta, ku impakti është i padiskutueshëm, në audiencë dhe tek organet përgjegjëse.

Nga: Saimir Kodra & Gentian Zenelaj

Kategoria: Satiro-Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2015

Kontakt: [email protected] & 0672208888

Stop – Emisioni 13 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 13 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Kur të qeshurat nuk përmbahen në studio, humor e batuta Përgjatë gjithë sezonit të transmetimit të emisionit “Stop”,nuk kanë munguar momente të shpërthimit të humorit në studio, për cështje të trajtuara në program.Disa prej këtyre momenteve janë, kur diskutohej për një deputete...

Stop – Emisioni 12 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 12 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Prag kampionati, si po e presin shqiptarët e për kë bëjnë tifo? Kampionati Europian i futbollit nis pas vetëm dy ditësh dhe do të transmetohet ekskluzivisht në ekranin e TV Klan.Në këtë kampionat ka mundur të kualifikohet edhe kombtarja kuq e zi,...

Stop – Emisioni 11 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 11 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Shihni sesi valltarët kinezë “shkrihen” me vallet shqiptare Një trupë kineze valltaresh kanë realizuar një video të vitit 1975, duke kërcyer “Festë të madhe ka sot Shqipëria”. Video, që sot tingëllon, sa absurde, aq edhe qesharake, i përket kohës së vëllazërisë së...

Stop – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Një video tregon një elefant, që ngre makinat e parkuara në anë të rrugës. Elefanit i ngjan më shumë një makinerie, apo karroatreci, që ndëshkon shkelësit e ligjit, që kanë zënë rrugën, duke parkuar keq.

Stop – Emisioni 6 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 6 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Indiania i këndon dashurisë me shqiptarin e Shqipërinë Në rrjet po qarkullon një video, si një mënyrë origjinale, për t’u dobësuar, duke prerë karbohidratet. Një qytetar shfaqet duke ngrënë makarona e duke i prerë ato më gërshërë, para se t’i fusë në...

Stop – Emisioni 5 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 5 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Le të nisë stina e dasmave, aheng e para, çfarë pëlqehet nga dasmat Jemi në prag të nisjes së stinës së dasmave dhe ne kemi pyetur qytetarët, a i pëlqejnë këto lloj celebrimesh. Nuk mungojnë batuata plot humor për muzikën e dasmave...

Stop – Emisioni 4 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 4 Qershor 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Shikoni, se çfarë bën gruaja kur përton të lajë enët! Një qen i bie borisë së makinës, për të alarmuar të zotin, që e ka harruar në makinë.Qeni nuk ndalet, derisa i zoti shkon dhe e merr nga automjeti. Një grua ka...

Stop – Emisioni 31 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 31 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Plasi vapa, turisti shëtit nudo në rrugët e Durrësit Kur sezoni i verës thuajse ka nisur e pritet ngritje e temperaturave, një turist nuk ka duruar dot më. Ai është zhveshur krejtësisht dhe është filmuar duke shëtitur nudo nëpër rrugët e qytetit...

Stop – Emisioni 30 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 30 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. ”Asi këngë asi valle vetëm punë”, orari i ri i adminstratës Ministrja Adea Pirdeni ka shpallur orarin e ri të administratës, që do të jetë 9-3.30. Vec kësaj sipas, Pirdenit, administrata do të ketë fleksibilitet në orar, që do të thotë, se...

Shitja e Play Station, subjektet fshehin çmimin real dhe shmangin ligjin

Shitja e Play Station, subjektet fshehin çmimin real dhe shmangin ligjin

Shpëtim Dulaj, përfaqësuesi i “Albagame” në Shqipëri, denoncon në “Stop” në Tv Klan një fenomen që ka filluar të lulëzojë në vend në vitin 2023 me shitjen e Play Station 5. Ai shpjegon se subjekte të veçanta e deklarojnë më të ulët çmimin real të blerjes së PS5 duke shmangur ligjin përmes çmimit të referencës...

Stop – Emisioni 29 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 29 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E pazakontë, si të shmangësh pagesën e valixhes në aeroport Një qytetar që udhëtonte nga aeroporti i Malagës në Spanjë, ka gjetur një mënyrë origjinale, për të mos paguar për valixhen, që i kalonte përmasat e lejuara. Ai ka vendosur në mes...

Stop – Emisioni 28 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 28 Maj 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Donald Trump shfaq talentin e fundit gjatë një takimi elektoral Një video e ish-presidentit Donald Trump është kthyer në virale së fundi. Trump është shfaqur duke kërcyer blues klasik, gjatë një aktiviteti elektoral në Bronks. Saga e qytetares: Qiramarrësi zapton kancelarinë te...

Stop

Një emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Çdo mbrëmje me fenomenet negative të këtij vendi, pa lënë mënjanë problemet dhe shqetësimet e qytetarëve. Emisioni ka si strukturë të tij probleme të ndryshme të qytetarëve, të cilët kërkojnë zgjidhje për problemet e tyre, si dhe tema sociale nga realiteti shqiptar. Në emision vend të veçantë zënë dhe kamerat e fshehta, ku impakti është i padiskutueshëm, në audiencë dhe tek organet përgjegjëse.

Nga: Saimir Kodra & Gentian Zenelaj

Kategoria: Satiro-Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2015

Kontakt: [email protected] & 0672208888

TV KLAN
E hënë – e premte 20:05