Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Fotogaleri

Me telefon në vesh e të ‘kuruar’, mjekët e Onkologjikut shkojnë të qetë në Gjykatën e Posaçme

Me telefon në vesh e të ‘kuruar’, mjekët e Onkologjikut shkojnë të qetë në Gjykatën e Posaçme

Një e nga një, mjekët e specialistët e Spitalit Onkologjik mbërritën këtë të mërkurë në dyert e gjykatës. Dalin sërish për t’u njohur me masat e sigurisë, por këtë herë në Gjykatës së Posaçme, pasi Prokuroria e Tiranës shpalli moskompetencë dhe dosja në ngarkim të 7 të të akuzuarve i kaloi SPAK. E ndryshe nga...

Korrik 24, 2024
“Bridgerton 4”| Ja cila do të jetë historia e re e dashurisë në sezonin e ardhshëm

“Bridgerton 4”| Ja cila do të jetë historia e re e dashurisë në sezonin e ardhshëm

Sezoni i katërt i “Bridgerton” tashmë është konfirmuar. Përfundimi i sezonit të tretë duket se afroi më shumë familjen Brigerton, kështu që është nënkuptuar që sezoni i anshëm do të jetë përsëri në të “njëjtat ujëra”. Nga njoftimi i Netflix më 23 Korrik tashmë është bërë e ditur se në cilin nga motrat dhe vëllezërit...

Korrik 24, 2024
Katy Perry poza të nxehta me një model në videklip

Katy Perry poza të nxehta me një model në videklip

Katy Perry nuk ka reshtur së qenë kryefjala e mediave të huaja  muajt e fundit, si për  daljet e saj publike me veshje provokuese, ashtu edhe për përmbajtjen e videove që poston. “Daily Mail” ka publikuar një video nga xhirimet e videoklipit të ri që artisja e re  po përgatit ku ylli i popit  shihet...

Korrik 23, 2024
“Lëre të vrapojë!”, historia frymëzuese e prindërve të Kamala Harris

“Lëre të vrapojë!”, historia frymëzuese e prindërve të Kamala Harris

Një frazë e Kamala Harris “pushtoi” rrjetin së fundmi: “Mendon se ke rënë nga një pemë kokosi?” Këtë shprehje, e përdor nëna e saj Shyamala Gopalan, e cila i kujton përherë Harris se ‘pema e kokosit’ simbolizon të parët e tyre. Harris ka folur ndër vite për mënyrën si e kanë rritur prindërit e saj,...

Korrik 23, 2024
10 vite martesë, Nicole Kidman nuk e harroi kurrë Tom Cruise?

10 vite martesë, Nicole Kidman nuk e harroi kurrë Tom Cruise?

Si rrallëherë, Nicole Kidman ka folur për marrëdhënien e saj me Tom Cruise. Kidman dhe Cruise ishin të martuar për më shumë se një dekadë, nga viti 1990 deri në vitin 2001. Ata kanë dy fëmijë së bashku, Isabella, 31 dhe Connor, 29 vjeç. Pavarësisht marrëdhënies së tyre në atë kohë, aktorja e “The Family...

Korrik 23, 2024
Rama ndan fotot: Drejt fundit ‘qilimi i gurtë’ në Gjirokastër

Rama ndan fotot: Drejt fundit ‘qilimi i gurtë’ në Gjirokastër

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në Facebook-un e tij foto nga Gjirokastra, atje ku është drejt fundit “qilimi i gurtë” i mirëseardhjes në këtë qytet. “Drejt përfundimit edhe qilimi i gurtë i mirëseardhjes në Gjirokastër mbi parkimin e ri nëntokësor të qytetit, që e çliron tërësisht nga makinat sheshin e rilindur të Çerçizit dhe lidh...

Korrik 20, 2024
Shumë buzëqeshje! Samiti në Oksford përmes fotove

Shumë buzëqeshje! Samiti në Oksford përmes fotove

47 liderë europianë morën pjesë në samitin e Komunitetit Politik Europain në Oksford të Britanisë e Madhe. Ky është samiti i katërt i Komunitetit Politik Evropian, ku marrin pjesë të gjithë liderët e BE dhe në fokus të diskutimeve ishte mbrojta e demokracisë si dhe emigracioni i paligjshëm. /tvklan.al

Korrik 18, 2024
Hapja shtetërore e Parlamentit, Mbreti Charles dhe Mbretëresha Camilla veshin kurorat historike

Hapja shtetërore e Parlamentit, Mbreti Charles dhe Mbretëresha Camilla veshin kurorat historike

Data 17 Korrik përkon me ditëlindjen e Mbretëreshës Camilla e cila mbush plot 77 vjeç. Në këtë ditë të veçantë dy monarkët vendosin të çelin fillimin zyrtar të seancave plenare me qeverinë e re, siç e do tradita britanike. Forcat e armatosura mbushen rrugët e Londrës teksa shoqëronin karrocën mbretërore në Parlament. Kurora e shtetit...

Korrik 17, 2024
Atentati ndaj Trump frymëzon trendin e ri të tatuazheve

Atentati ndaj Trump frymëzon trendin e ri të tatuazheve

Momenti që ish-presidenti amerikan Donald Trump u qëllua në një tubim të fushatës në një atentat të dështuar në Pensilvani, do të mbetet përgjithmonë në medjen e disa amerikanëve. E kjo për shkak se ata kanë vendosur që të realizojnë tatuazhe me këtë temë. Fotografitë dhe videot e disa mbështetësve të ish-presidentit amerikan kanë bërë...

Korrik 17, 2024
Spanjë, përmbyset autobusi me 60 pasagjerë

Spanjë, përmbyset autobusi me 60 pasagjerë

Një autobus që transportonte punëtorë të kompanisë Inditex është përmbysur në hyrje të një tunel në qytetit bregdetar të Pineda de Mar afër Barcelonës. Numri i të lënduarve ka shkuar në të paktën 35, por tre persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore. Autobusi po çonte punëtorët nga Barcelona në Tordera. Pasagjerët ishin stafi i...

Korrik 16, 2024