Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Klan Plus

“Në Europian për të shkruar historinë”

“Në Europian për të shkruar historinë”

Kroacia është një tjetër nga rivalët e Shqipërisë në Euro2024. Hamburgu do të pres derbin ballkanas të turneut të kësaj vere, me kombëtaren e Zlatko Daliç që kërkon të shkaktojë befasi në Europian. Agjencia e lajmeve “Reuters” e konsiderohen Kroacinë si një kombëtare tepër simpatike dhe në Gjermani synon të shkruajë historinë. Rekordi në Kupën...

Qershor 5, 2024
Lajme Klan Plus 4 Qershor 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 4 Qershor 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 4 Qershor 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Greta Duka

Qershor 4, 2024

Lajme Klan Plus 16 Maj 2024, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 16 Maj 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Maj 16, 2024
Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 19:00

Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 22 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Mars 22, 2024
Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 22 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Mars 22, 2024
Lajme Klan Plus 20 Mars 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 20 Mars 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 20 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Greta Duka Headlines Klan Plus 20 Mars Pas arritjes së marrëveshjes, demokratet kanë zgjedhur anëtarët dhe kryetarët e të dy komisioneve parlamentare hetimore, ndërsa socialistët kanë bërë publikë vetëm emrat e nënkryetarëve. Pak dite pas atentatit ndaj Gentian Bejtjes në Fushë Krujës...

Mars 20, 2024
Aksident i rëndë në aksin rrugor Bilisht-Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur (Video)

Aksident i rëndë në aksin rrugor Bilisht-Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor “Bilisht-Korçë” në afërsi të fshatit Belorta. Policia njofton se makina tip “Hyundai” me drejtues 23-vjeçarin Kristjan Hoxha, është përplasur me makinën “Volkswagen” me shofer 36-vjeçarin Elvis Mizaku. Për pasojë, ka humbur jetën drejtuesi i automjetit tip “Volkswagen”, 36-vjeçar dhe janë dëmtuar 4 pasagjerë...

Shkurt 4, 2024
Lajme Klan Plus 15 Dhjetor 2023, ora 16:00

Lajme Klan Plus 15 Dhjetor 2023, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 15 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Dhjetor 15, 2023
Lajme Klan Plus 11 Dhjetor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 11 Dhjetor 2023, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 11 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Dhjetor 11, 2023
Lajme Klan Plus 6 Dhjetor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 6 Dhjetor 2023, ora 19:00

#Lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 6 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus #KlanplusLajme Spiker: Enita Mema

Dhjetor 6, 2023