Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Kampionët
Klan Logo
14 qershor - 14 korrik 23:15

Kampionët në ekranin kampion! Ngjarja më e madhe sportive e Kontinentit, Euro 2024, ekskluzivisht në Tv Klan me Marina Vjollcën, çdo mbrëmje, për 31 ditë me radhë, në një program kushtuar aventurës magjike të futbollit europian. Dhe mbi të gjitha, fluturimit të shqiponjave tona kuqezi në Gjermani. Koha erdhi që krejt zemrat tona të rrahin bashkë me ekipin kombëtar. Komentet me specialistët më të mirë të fubollit, lidhje live nga kampi kuqezi dhe stadiumet ku do të përballemi me Italinë, Kroacinë e Spanjën me Alban Xhihanin. Çdo mbrëmje me Kampionët për 51 ndeshjet e Euro 2024 ne Tv Klan. Një ëndërr, një kombëtare dhe një ekran!

Kampionët në TV Klan – Nata 32 (15 Korrik 2024)

Kampionët në TV Klan – Nata 32 (15 Korrik 2024)

Cdo mbremje 14 qershor – 14 korrik 23:15 Kampionët në ekranin kampion! Ngjarja më e madhe sportive e Kontinentit, Euro 2024, ekskluzivisht në Tv Klan me Marina Vjollcën, çdo mbrëmje, për 31 ditë me radhë, në një program kushtuar aventurës magjike të futbollit europian. Dhe mbi të gjitha, fluturimit të shqiponjave tona kuqezi në Gjermani....

Kombëtarja, Zenelaj: Nuk e diskutoj më kalimin e grupit, parashikoj pjesëmarrjen në Botëror

Kombëtarja, Zenelaj: Nuk e diskutoj më kalimin e grupit, parashikoj pjesëmarrjen në Botëror

Në emisionin “Kampionët” sot në Tv Klan janë ende të freskëta emocionet e rrugëtimit të kombëtares kuqezi në Kampionatin Europian, ashtu sikundër janë për të gjithë tifozët shqiptarë. Aktori Gentian Zenelaj tregon emocionet e këtij Europiani. “Kam shijuar çdo sekondë të kombëtares sonë në fushë”, është shprehur aktori. Ndërkaq gjatë fjalës së tij të më...

“Këtu nuk ka më futboll te lagja”, Bushi: Sot nuk bëhesh futbollist me 1 orë e gjysmë stërvitje

“Këtu nuk ka më futboll te lagja”, Bushi: Sot nuk bëhesh futbollist me 1 orë e gjysmë stërvitje

Alban Bushi është i mendimit se futbolli luhet sot dhe se çfarë ke bërë në të shkuarën nuk ka më rëndësi. Këtu e ka fjalën për Shqipërinë dhe se çfarë duhet të bëjë kombëtarja në të ardhmen. “Futbolli është sot, luhet sot dhe nesër nuk ka më se çfarë ke bërë dje. Futbolli ka vazhdimësi...

“Mbaroi muaji i mjaltit”, Peço flet për ndeshjet e Shqipërisë në Ligën e Kombeve

“Mbaroi muaji i mjaltit”, Peço flet për ndeshjet e Shqipërisë në Ligën e Kombeve

Europiani mbaroi, e tashmë vijnë ndeshjet e tjera. Kombëtarja shqiptare do të luajë nga Shtatori ndeshjet e vlefshme për Ligën e Kombeve ku është në një grup me Ukrainën, Çekinë dhe Gjeorgjinë. Arjan Peço tha gjatë emisionin “Kampionët” në Tv Klan se e konsideron grupin si grackë dhe ndeshjet shumë të vështira. “Mendoj që pritshmëritë...

Euro 2024 | E ardhmja e Kombëtares, Peço: Kampionati ynë i dobët, sytë nga Evropa

Euro 2024 | E ardhmja e Kombëtares, Peço: Kampionati ynë i dobët, sytë nga Evropa

Pyetjes së Marinës gjatë emisionit “Kampionët” për të pasur Spanjën si një shembull për të ardhmen e Kombëtares, specialisti i futbollit Arjan Peço tha se Kombëtarja ende i ka sytë tek lojtarët që vijnë nga Europa Peço: Të bësh Spanjën është e vëshirë, ata që e kopjojnë e kopjojnë gabim. Nuk e kopjojnë dot. Shumë...

Haxhia parashikon të ardhme të ndritur: Dikur u qepëm pas Januzajt, nga Italia dhe Anglia do na vijnë shumë lojtarë

Haxhia parashikon të ardhme të ndritur: Dikur u qepëm pas Januzajt, nga Italia dhe Anglia do na vijnë shumë lojtarë

Menaxheri i futbollit, Sokol Haxhia, parashikon një të ardhme të ndritur për Kombëtaren shqiptare. Në emisionin “Kampionët” në Tv Klan, referuar mungesës së lojtarëve nga kampionati vendas, Haxhia tha se kjo ndodh, sepse Shqipëria ka luksin të marrë lojtarë nga kampionatet elitare. Sipas tij, brezi i fëmijëve të emigrantëve në Angli dhe Itali, do të...

“Super goli i Laçit, momenti më kulminant i kuqezinjve në Euro 2024”

“Super goli i Laçit, momenti më kulminant i kuqezinjve në Euro 2024”

Momentet më emocionuese për të gjithë ne gjatë këtij Kampionati Europian, kanë qenë padyshim ndeshjet ku ka luajtur Shqipëria. Por cilin do veçonte analisti Arjan Peço? Arjan Peço: Goli i Laçit! Ka qenë një gjë shumë e bukur në një ndeshje të vështirë, me Kroacinë. Një aksion shumë i bukur, një kros perfekt i Asanit....

“Çdo pësim e ka një mësim”, Çaushi: Mezi pres të shikoj në Shtator kombëtaren

“Çdo pësim e ka një mësim”, Çaushi: Mezi pres të shikoj në Shtator kombëtaren

Nëse ka diçka që e ka marrë malli, për Kastriot Çaushin ajo është që të shohë sërish kombëtaren duke luajtur. Ai tha se mezi pret që t’i shohë kuqezinjtë të luajnë në Shtator dhe shpreson që lojtarët të kenë mësuar nga gabimet në ndeshjet e Euro 2024. “Ky event mbaroi dhe më duket se të...

Euro 2024 | “Europiani i të rinjve”, ndikimi për brezin e ri nga Yamal dhe Williams

Euro 2024 | “Europiani i të rinjve”, ndikimi për brezin e ri nga Yamal dhe Williams

Në emisionin “Kampionët”  aktori Gent Zenelaj u fokusua tek ndikimi i tek të rinjtë i dy yjeve të La Roja-s, Yamal dhe Williams. Sipas tij ata të dy kanë bërë një PR mjaft të mirë për brezin e ri që shikojnë bashkëmoshatarët e tyre të realizojnë ëndrrat. Zenelaj: Nico dhe Yamal i kanë bërë një...

Kastriot Çaushi: “Kampionët” në Tv Klan, më lart se kampionati europian

Kastriot Çaushi: “Kampionët” në Tv Klan, më lart se kampionati europian

Kastriot Çaushi është i mendimit se këtë vit nëse krahasohen, programi “Kampionët” i transmetuar në Tv Klan ka qenë më lart se kampionati europian. Aktori po fliste për performancën e ekipeve të tjera në këtë europian. Sipas tij, përveç Spanjës dhe Gjermanisë, të gjitha ekipet e tjera nuk kanë qenë në nivelin e dëshirueshëm. “Fituesi...

Erjon Bogdani: Spanja e meritoi fitimin e Europianit

Erjon Bogdani: Spanja e meritoi fitimin e Europianit

Ish-sulmuesi i Kombëtares, Erjon Bogdani, mendon se Spanja e meritoi fitimin e Europianit. Në emisionin “Kampionët” në Tv Klan, Bogdani deklaroi se iberikët u treguan një skuadër kompakte. Sipas tij, skuadra e De La Fuente-s, vuajti pak vetëm ndaj Gjermanisë. “Spanja e meritoi ta fitonte këtë Europian. Kishin një mesfushë, që jo vetëm mbanin topin,...

Kampionët në TV Klan – Nata 31 (14 Korrik 2024)

Kampionët në TV Klan – Nata 31 (14 Korrik 2024)

Çdo mbrëmje 14 Qershor – 14 Korrik 23:15 Kampionët në ekranin kampion! Ngjarja më e madhe sportive e Kontinentit, Euro 2024, ekskluzivisht në Tv Klan me Marina Vjollcën, çdo mbrëmje, për 31 ditë me radhë, në një program kushtuar aventurës magjike të futbollit europian. Dhe mbi të gjitha, fluturimit të shqiponjave tona kuqezi në Gjermani....

  • Kampionët
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Kampionët

Kampionët në ekranin kampion! Ngjarja më e madhe sportive e Kontinentit, Euro 2024, ekskluzivisht në Tv Klan me Marina Vjollcën, çdo mbrëmje, për 31 ditë me radhë, në një program kushtuar aventurës magjike të futbollit europian. Dhe mbi të gjitha, fluturimit të shqiponjave tona kuqezi në Gjermani. Koha erdhi që krejt zemrat tona të rrahin bashkë me ekipin kombëtar. Komentet me specialistët më të mirë të fubollit, lidhje live nga kampi kuqezi dhe stadiumet ku do të përballemi me Italinë, Kroacinë e Spanjën me Alban Xhihanin. Çdo mbrëmje me Kampionët për 51 ndeshjet e Euro 2024 ne Tv Klan. Një ëndërr, një kombëtare dhe një ekran!

TV KLAN
14 qershor - 14 korrik 23:15