Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
Love Island Albania
Klan Logo
2023

Love Island Albania, Reality Dating Show me beqarët më seksi shqiptarë në kërkim të dashurisë së vërtetë, të cilët duhet të qëndrojnë në vilën e dashurisë për 9 javë për të gjetur shpirtin binjak, por edhe për të fituar  çmimin e madh në para. Tani edhe në Shqipëri, formati më i ndjekur i momentit në të gjithë botën, një patentë ndërkombëtare nga ITV STUDIOS dhe një prodhim i TV KLAN.

Rrëfehen fituesit e Love Island Albania! Ueda e Arlindi: Eksperiencë e jashtëzakonshme

Rrëfehen fituesit e Love Island Albania! Ueda e Arlindi: Eksperiencë e jashtëzakonshme

“Unë jam shumë falenderues në këtë pjesë, për Klanin, për Love Island”, shprehet Arlindi. Shprehja “Dashuria e vërtetë triumfon gjithmonë” merr vërtetë kuptim tek çifti fitues i edicionit të parë të “Love Island Albania”, në Televizionin Kombëtar Klan, të cilët jo vetëm rrëmbyen çmimin e madh por dëshmuan që çdo ndjenjë dhe betim i tyre...

Çifti fitues i ‘Love Island Albania’, Ueda dhe Arlind do të bëhen prindër për herë të parë!

Çifti fitues i ‘Love Island Albania’, Ueda dhe Arlind do të bëhen prindër për herë të parë!

Ueda dhe Arlind ishin çifti fitues i sezonit të parë të ‘Love Island Albania‘ në Tv Klan. Ata rrëmbyen zemrën e publikut gjatë rrugëtimit të tyre në vilën e dashurisë. Ueda dhe Arlind ndanin jetën mes Gjermanisë dhe Anglisë. Mbrëmjen e sotme ata kanë dhënë një lajm mjaft të veçantë. Do të bëhen prindër për...

Mbyllet edicioni i parë i Love Island Albania, Ueda dhe Arlindi fitojnë çmimin e parë prej 50 mijë euro

Mbyllet edicioni i parë i Love Island Albania, Ueda dhe Arlindi fitojnë çmimin e parë prej 50 mijë euro

Edicioni i parë i Love Island Albania, mbylli siparin mbrëmë, me çiftin triumfues Ueda dhe Arlind, të cilët rrëmbyen çmimin e madh prej 50 mijë eurosh. “Falenderoj të gjithë ata që kanë mbështetur dhe e dija, e dija që do fitoja. Në këtë rast unë kam fituar dy çmime”, tha Arlindi pas fitores. “U ndjeva...

Ueda zgjedh dashurinë dhe ndan çmimin e madh me Arlindin!

Ueda zgjedh dashurinë dhe ndan çmimin e madh me Arlindin!

Çifti fitues i edicionit të parë të Love Island Albania është Ueda dhe Arlindi. Ata kanë në duar zarfin prej 50 mijë Eurosh. A do e ndajnë ata me njëri-tjetrin? Ata zgjedhin nga një zarf secili dhe Ueda ka zarfin me 50 mijë Euro ndërsa Arlindi zarfin me 0 Euro. E pyetur nga Luana nëse...

Ueda dhe Arlindi fitojnë Love Island Albania

Ueda dhe Arlindi fitojnë Love Island Albania

Arlindi dhe Ueda janë fituesit e edicionit të parë të Love Island Albania në Tv Klan. Ata morën votat e publikut përballë çiftit të dytit finalist Amadea dhe Haris. Sipas rregullave të patentës, çiftit fitues iu dha secilit të zgjidhnin nga një zarf, ku në njërin ishte dashuria dhe në tjetrin çmimi i madh prej...

Florian Marku surprizon Harisin dhe Amadean me një videomesazh, familjarët u japin bekimin!

Florian Marku surprizon Harisin dhe Amadean me një videomesazh, familjarët u japin bekimin!

Nata finale e Love Island Albania është magjike, secili prej çifteve ka bërë betimin. Haris dhe Amadea surprizohen nga familjarët e tyre të cilët kanë ardhur për tu dhënë bekimin çiftit. Familjarët e Harisit dhe Amadeas janë në studio për t’i mbështetur dhe për t’u uruar fitoren atyre. Boksieri i njohur Florian Marku sonte ka...

I propozoi LIVE Uedës, Olti Curri: Kjo nuk është fejesë zyrtare!

I propozoi LIVE Uedës, Olti Curri: Kjo nuk është fejesë zyrtare!

Mamaja e Arlindit i dërgoi një letër Arlindit duke i shhprehur që është shumë krenare për të dhe për Uedën si gruan e tij. Arlindi i propozoi LIVE Uedës për fejesë teksa takoi njëkohësisht dhe familjarët e saj. Dalina dhe Olti kanë komentuar këtë situatë. Dalina: Ne kemi bërë gjykime në bazaë të sjelljeve jo...

Erida dhe Aleksandros eliminohen nga gara për çmimin e madh

Erida dhe Aleksandros eliminohen nga gara për çmimin e madh

Mesazhi i dytë ka ardhur në studion e Love Island Albania, i cili po transmetohet LIVE në televizionin Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Çifti që u pozicionua në vendin e katërt ishin Everaldo dhe Aisha, ndërkohë që në vendin e tretë është Aleksandros dhe Erida, të cilët heqin dorë përfundimisht nga çmimi i madh...

Videomesazhi emocionues i nënës, Arlindi i propozon Uedës në studio!

Videomesazhi emocionues i nënës, Arlindi i propozon Uedës në studio!

Një tjetër moment emocionues në finalen e Love Island Albania, e cila po transmetohet LIVE në Tv Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Ueda dhe Arlind një nga çiftet pretendent për çmimin e madh kanë marrë një surprizë. Në momentin që familja e Uedës mbërrin në studio Arlindi ka nxjerr një unazë fejese dhe i...

Çifti i parë finalist që lë garën, Olti Curri: Ju keni fituar dashurinë e njëri-tjetrit

Çifti i parë finalist që lë garën, Olti Curri: Ju keni fituar dashurinë e njëri-tjetrit

Finalja e Love Island Albania po transmetohet LIVE në televizionin Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Çifti i parë finalist që eliminohet sonte për shkak që ishte çifti më pak i votuar dhe më pak i pëlqyer nga publiku janë Aishah dhe Everaldo. Ata ndodhen në studion e Love Island Albania ku flasin për rrugëtimin,...

Aisha dhe Everaldo çifti i parë që eliminohen nga gara për çmimin e madh

Aisha dhe Everaldo çifti i parë që eliminohen nga gara për çmimin e madh

Nata finale e Love Island Albania na ka dhuruar mjaft emocione, çiftet finaliste janë Aisha-Everaldo, Aleksandros-Erida, Ueda-Arlind dhe Haris-Amadea. Drejtuesja e ‘reality show’-t, Luana Vjollca ka treguar se ka ardhur momenti i çiftit të parë të eliminuar nga gara për çmimin e madh prej 50 mijë Euro. Luana Vjollca: Votat e dashurisë kanë vendosur që...

Komenti i Arlindit për marrëdhënien e Harisit dhe Amadeas, Dalina: Tërheqja seksuale është e rëndësishme në një lidhje!

Komenti i Arlindit për marrëdhënien e Harisit dhe Amadeas, Dalina: Tërheqja seksuale është e rëndësishme në një lidhje!

Finalja e Love Island Albania po transmetohet LIVE në televizionin Klan, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Arlindi ka komentuar marrëdhënien e Harisit dhe Amadeas duke i cilësuar që kanë vetëm tërheqje seksuale dhe jo diçka më shumë me njëri-tjetrin. Dalina ka komentuar: Unë nuk e kuptoj se pse luftoni sikur kjo gjë është e gabuar...

  • Love Island Albania
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Love Island Albania

Love Island Albania, Reality Dating Show me beqarët më seksi shqiptarë në kërkim të dashurisë së vërtetë, të cilët duhet të qëndrojnë në vilën e dashurisë për 9 javë për të gjetur shpirtin binjak, por edhe për të fituar  çmimin e madh në para. Tani edhe në Shqipëri, formati më i ndjekur i momentit në të gjithë botën, një patentë ndërkombëtare nga ITV STUDIOS dhe një prodhim i TV KLAN.

TV KLAN
2023